شهرت ,فضای مجازی


این‌که عده‌ای که پای هیچ منبری نمی شینند پای منبر من میان شاید درست باشه ولی اینکه من انتخابشون- کردم نه. من کاری به اون ها نداشتم. خودشون اومدند ، برای من هم افتخاریه حضورشون و قدر شناسشون هستم ولی من با هدف جذب اونها حرفی نزدم، این اقایی خودشون بوده که پیگیر مطالب شدند با کارت دعوت من که نیومدند .

عقیق/

«از دور» معلوم بود که یکی از معدود آدم‌های این زمانه است که جانِ بحث کردن دارد هنوز، می‌شود با او پشت یک میز نشست، جروبحث کرد و آخرش دست داد و با لبخند و سلفی از جا بلند شد. این تصور ما بود از کسی که یک سال تمام، با پادکست‌ها و ویدئوهای کوتاهش در اینستاگرام و تلگرام شهره شد و حرف‌های -گاه- تند و تیزش با آن سبک بیان منحصربفرد، بین جوان‌ها دست به دست شد. «سید حسن آقامیری» یکی از روحانیونی است که راه شهرت را جور دیگری طی کرد، از مسیر تلویزیون و تریبون‌های مهم و مراسم شناخته شده به شهرت نرسید، از راه جوانانه فضای مجازی سری بین سرها پیدا کرد و بین قشر خاصی از جوانان محبوب شد. منبرهای شلوغش در دهه محرم، حاصل همین شهرت از راه خاص است. با او قرار گذاشتیم تا این‌بار «از نزدیک» ببینیمش و بجای مصاحبه‌های معمول و تعریف و تمجیدی، با او سر چالش‌های جدی را باز کنیم. انگار که از پس یکسال حرف و حدیث نشسته‌ایم و می‌خواهیم همه سوال‌ها و چالش‌ها را -تا جایی که می‌شود!- مرور کنیم و جواب بگیریم. جالب اینجا بود که این دیدار «از نزدیک» در جایی منحصربفرد رقم خورد؛ فرودگاه مهرآباد، ساعت سه و سی دقیقه نیمه‌شب.

*برخی کلیپ‌های شما را که می‌بینیم -به شوخی- می‌گوییم چرا شما را دستگیر نمی‌کنند؟! مثلا یکی‌اش همینی که درباره‌ی مدیران ایران‌خودرو حرف زده‌اید؟


ادامه

منبع اصلی مطلب : اخبار فرهنگی فوری
برچسب ها : شهرت ,فضای مجازی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : سیدحسن آقامیری، روحانی معروف در فضای مجازی: نیازی به تلویزیون ندارم